Pierwszy internetowy sklep airsoftowy na Słowacji

50 000 sztuk towarów w magazynie

magnify Wyszukiwanie
PLN

Nowy 16-calowy pistolet airsoftowy ProArms PAR MK3 jest już dostępny!

16.1.2024 Catus.pl Recenzje pistoletów airsoftowych

Kilka lat temu ICS straciło licencję na ten model, co sprawiło, że Delta Armory nie traciła czasu na nabycie pełnej licencji na projekt Proarms PAR MK3 z wyraźnym celem uczynienia go najbardziej zaawansowaną i najnowocześniejszą bronią airsoftową.

Delta Armory jest znana z wysokiej jakości produktów. Słuchając i komunikując się ze swoimi klientami, Delta Armory wyprodukowała szeroką gamę wysokiej jakości modeli, a nowy ProArms PAR MK3 nie był wyjątkiem. Czyniąc to, poszła o krok dalej. Prawie wszystkie "całkowicie metalowe" pistolety airsoftowe mają korpus i przedramię wykonane z odlewu cynkowego. Zamiast tego ProArms PAR MK3 jest obrabiany CNC, podobnie jak prawdziwa broń palna, z bloków aluminium 6063.

Podobnie jak inne pistolety, nie brakuje mu obrotowej komory HOP-up, a PAR MK3 posiada system szybkiego zwalniania sprężyny QRS, który pozwala na łatwą wymianę sprężyny, a także konserwację.

Inne wewnętrzne części PAR MK3:

  • Mosfet PERUN wyprodukowany w UE
  • Cylinder ze stali nierdzewnej CNC
  • Sprężyna QD z trzpieniem CNC ze stali nierdzewnej
  • Precyzyjna lufa ze stali nierdzewnej 6,03 mm
  • Głowica tłoka CNC
  • Głowica cylindra CNC z podwójnym uszczelnieniem
  • Dysza CNC z podwójnym uszczelnieniem

Delta Armory wzięła pod uwagę nie tylko trwałość pistoletu, ale także jego wydajność. Wewnątrz pistoletu PAR MK3, ETU (elektroniczny zespół spustowy) dba o wydajność strzelania. Podłączając go do złącza baterii, Deans T oferuje następujące tryby strzelania:

Wstępne ry glowanie - wstępne napięcie sprężyny - szybsza reakcja po naciśnięciu spustu
Binary trigger - podwójny strzał - pistolet strzela raz po naciśnięciu spustu i strzela drugi raz po zwolnieniu spustu
Tryb Burst - możliwość ustawienia potrójnej serii strzałów

Jeśli chcesz sprawdzić inne modele Delta Armory, możesz to zrobić przeglądając modele ALPHA, BRAVO i CHARLIE, z których każdy ma inną specyfikację i wydajność dla wszystkich preferencji airsoftowych.

picture