Pierwszy internetowy sklep airsoftowy na Słowacji

50 000 sztuk towarów w magazynie

magnify Wyszukiwanie
PLN

Sprzęt airsoftowy - Kamizelki taktyczne

28.7.2022 Catus.pl Początki z airsoftem

Co to jest airsoft i jakie rodzaje broni można zdobyć, można znaleźć w poprzednich artykułach. W tym artykule podsumujemy w prosty i szybki sposób, jakiego rodzaju sprzęt można kupić i używać na takich imprezach.

Pierwszym punktem, który omówimy są kamizelki

Podział jest różny, ale w uproszczeniu możemy podzielić ten rodzaj sprzętu na kilka podgrup

  • Kamizelki taktyczne
  • Kamizelki kuloodporne
  • Kamizelki na klatkę piersiową
  • Inne systemy nośne

Kamizelka jest dodatkiem do wyposażenia, który służy w wielu przypadkach do ochrony, ale także jako nośnik dla innego sprzętu, który może być potrzebny. Ułatwia i przyspiesza przenoszenie i wyciąganie np. broni dodatkowej (np. pistoletu), granatów, magazynków, środków medycznych itp.

Kamizelki mogą być modułowe lub niemodułowe. Kamizelki modułowe są konfigurowalne. Zazwyczaj są sprzedawane jako ,,gołe,, i wyposażone w tak zwany system molle. W przypadku systemu molle gracz może kupić różne torby (torby, torby na granaty, zaopatrzeniemedyczne itp.), dzięki czemu gracz może dostosować kamizelkę do swoich potrzeb. Kamizelki niemodułowe i ich torby, kabury są w większości stałe, oczywiście jeśli wstępnie zaprojektowany układ odpowiada graczowi, to od niego zależy, w którą stronę pójdzie.

Kamizelki taktyczne

Przeważnie używane jako taktyczna przewaga podczas przenoszenia broni lub amunicji i innych niezbędnych materiałów, mogą być modułowe lub nie. Wystarczające dla początkującego gracza, zapewniając jednocześnie wygodę i przyzwoitą ochronę dla prawie całego tułowia.

https://www.catus.sk/takticka-vesta-sbs-vojenska-kam-39-delta-armory/cierna

Kamizelki kuloodporne - plate carrie

Kamizelki, które są zdolne do przenoszenia różnego rodzaju płyt kuloodpornych, zarówno do ćwiczeń, jak i na żywo, z pewnym rodzajem ochrony balistycznej (w przypadku airsoftu nie ma takiej możliwości).w przypadku airsoftu nie ma potrzeby takiej ochrony, oczywiście kto chce, może ją dostać, wierzymy, że w niedalekiej przyszłości zadowolimy fanów takiego sprzętu taktycznego). W większości przypadków tego typu kamizelki są modularne, niektóre typy mają już wbudowane kieszenie na klatce piersiowej lub kieszenie na niektóre rodzaje magazynków. Dla początkujących, którzy byliby zainteresowani zakupem tego typu kamizelki, polecamy

https://www.catus.sk/takticka-vesta-vojenska-jump-delta-armory/cierna

Dla starych weteranów, którzy są zainteresowani wyższym poziomem, polecamy

https://www.catus.sk/takticka-vesta-recon-plate-carrier-warrior-cierna-l

Kamizelka na klatkę piersiową

A jeśli chcesz być zwinny w grze i nie potrzebujesz pełnej ochrony tułowia, nie wybierasz się na kilkugodzinną misję za liniami wroga, alfa omega twojego ekwipunku to kilka magazynków z zawartością.Twój ekwipunek to kilka magazynków, których zawartość chcesz przekazać przeciwnikom, opcją, która ma tu duże znaczenie, jest tak zwany chest rig. Również kilka wariantów, które można znaleźć w naszym sklepie, od modułowych po niemodułowe dostosowane do określonego typu magazynków.

https://www.catus.sk/takticka-vesta-d3crx-guerilla-tactical/oliva

Oczywiście wyobraźnia i to, czego gracz potrzebuje i wymaga na polu bitwy, jest indywidualne, zalecamy przejrzenie naszego sklepu internetowego lub odwiedzenieOdwiedź nasz showroom w Bańskiej Bystrzycy, gdzie będziesz mógł przymierzyć poszczególne kamizelki i zadać pytania na temat tego, co Cię interesuje. Czasami zdarza się, że gracz wybiera rodzaj sprzętu, którego nigdy nie zmieni, a innym razem są to lata testowania, dostosowywania sprzętu.

picture