Pierwszy internetowy sklep airsoftowy na Słowacji

50 000 sztuk towarów w magazynie

magnify Wyszukiwanie
PLN

Transport

Obecnie współpracujemy z Packeta (wcześniej znaną jako "Biuro Zásielkovňa" i "Remax"), DPD Slovensko i Slovenská pošta. Korzystamy z różnych usług dla każdego przewoźnika.

Podczas procesu zakupu w kroku drugim, wybierając kraj dostawy Słowacja, będziesz mieć do wyboru następujące opcje wysyłki:

Kurier (DPD,Packeta) - Jest to klasyczny transport kurierski. Nie możesz wybrać DPD ani Packeta, a na podstawie ich możliwości wyślemy Twoje zamówienie albo przez DPD (usługa DPD HOME), albo Packeta (usługa Home Delivery HD). Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24-48 godzin roboczych od momentu, gdy towary będą gotowe do wysyłki (jeśli czas wysyłki wynosi 24-48 godz, zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast po jego złożeniu, a w przypadku wysyłki trwającej 1-2 tygodnie zamówienie zostanie zrealizowane, gdy towary dotrą do nas i będą gotowe do wysyłki).

Premium Expedition & Delivery Packeta - Gwarantujemy wysyłkę przez wybranego kuriera, w tym przypadku Packeta (Home Delivery Service). Gwarantujemy również wysyłkę w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu, gdy towary są gotowe do wysyłki (jeśli czas wysyłki towarów wynosi 24-48 godzin, jest przetwarzany natychmiast po złożeniu zamówienia, jeśli jest to towar z 1-2 tygodniowym czasem wysyłki, zostanie przetworzony, gdy towar dotrze do nas i będzie gotowy do wysyłki). do wysyłki) - Jest to odpowiednie w sytuacjach, w których towary są potrzebne tak szybko, jak to możliwe (na przykład jest środa, a towary są potrzebne do weekendu).

Premium Expedition & Delivery DPD - gwarantujemy wysyłkę przez wybranego kuriera, w tym przypadku DPD (usługa DPD HOME). Gwarantujemy również wysyłkę w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu, gdy towar jest gotowy do wysyłki (jeśli jest to towar z czasem wysyłki 24-48 godz, jest przetwarzany natychmiast po złożeniu zamówienia, jeśli jest to towar z czasem wysyłki 1-2 tygodni, zostanie przetworzony, gdy towar dotrze do nas i będzie gotowy do wysyłki). do wysyłki) - Jest to odpowiednie w sytuacjach, w których potrzebujesz towarów tak szybko, jak to możliwe (na przykład jest środa i potrzebujesz towarów do weekendu).

Punkt wydawania paczekPacketa - bardzo popularna wysyłka do punktu wydawania paczek w całym kraju za pośrednictwem sieci Packeta (dostawa paczek). Uwaga: Transport ten dotyczy wyłącznie zamówień, w których łączna waga towarów nie przekracza 5 kg. Jeśli Twoje zamówienie waży więcej, system nie zaoferuje Ci automatycznie wyboru tego transportu.

Poczta Słowacka - dostawa do urzędu pocztowego - Klasyczna wysyłka, w ramach której wyślemy paczkę do Twojego urzędu pocztowego zgodnie z Twoim kodem pocztowym za pośrednictwem Poczty Słowackiej.

Odbiór osobisty - CATUS - Bezpłatna usługa, w ramach której przygotujemy paczkę do odbioru w naszym salonie w Bańskiej Bystrzycy. Gdy to zrobimy, poinformujemy Cię e-mailem, że Twoja paczka jest gotowa do odbioru. Należy pamiętać, że w naszym salonie nie można płacić kartą.

Masz więcej pytań na ten temat? Napisz pytanie w poniższym formularzu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

picture
 • benefits

  Najstarszy airsoftowy sklep internetowy na Słowacji

 • benefits

  Ponad 50 000 towarów w magazynie, gotowych do wysyłki

 • benefits

  Wysyłamy towary przez sprawdzonych przewoźników

 • benefits

  Śledzenie przesyłek po wysyłce Śledzenie przesyłek

 • benefits

  Towary z czasem wysyłki 24-48 godzin są w magazynie

Nasze marki: