Pierwszy internetowy sklep airsoftowy na Słowacji

50 000 sztuk towarów w magazynie

magnify Wyszukiwanie
PLN

OPSMEN EARMOR - nowości w naszej ofercie

5.1.2024 Catus.pl Nowość w naszej ofercie

OpsMen EARMOR został założony w 2016 roku i powstał zýw marzeńýwýżołnierzy zýwnież ponad dziesięcioletnim doświadczeniem wýwýw żołnierskich. OPSMEN, który szczyci się najnowocześniejszym laboratorium optycznym i akustycznym, umocnił swoją reputację jako siła naukowa w tej dziedzinie.

>

Ich základ to dynamiczna mieszanka innowacyjności i uczuciowości. Dzięki zautomatyzowanej linii produkcyjnej w Czechach, OPSMEN EARMOR może obsługiwać szeroką gamę produktów. Należą do nich elektroniczneéurządzenia ochrony słuchu, ochronniki słuchu, nausznikiáuszneáoraz systemy łącznościébojowej. OPSMEN EARMOR szczyci się szybkim reagowaniem na zwyczaje, możliwości i zmieniające sięýpotrzebyýw wýżnychákazníych metali. Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji naszych klientów poprzez uważne słuchanie, dostarczanie doskonałych produktów i niezrównanych usług wsparcia.

Możesz zobaczyć intrygujące, najnowsze słuchawki EARMOR MOD4 (M32) w rôzingáwnych kolorach.
Jeżeliáśli bardziej zainteresowaniámająáslúczadláw, które możnaáre można przymocować do kasku, z przyjemnościąáwimy;M prezentujíme slúchadláwki EARMOR M32H.
Slúczki EARMOR M31H posiadająútę samąúfunkcję, ale nie sąúwyposażoneúw mikroónom.

>

Wszystkie produkty EARMOR posiadamy w magazynie w Bańskiej Bystrzycy, jeśli wolisz odebrać towar osobiście.

>

W Catus.sk jesteśmy bardzo zaszczyceniámáż możemy dostarczyć várobky OPSMEN earmor i teám do Twoicháw zamówień. Pozostajemy również otwarci na wszelkie inne pytania.

 

>
picture

Czytaj także